OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Start arrow Fundusze unijne arrow Przebudowa Tarnowskiego
Przebudowa Tarnowskiego


Zakończenie realizacji zadania pn. Przebudowa ulicy Tarnowskiego w Warcie | Drukuj |
Redaktor: Krzysiek K.   
14.11.2017.

 Image

Gmina i Miasto Warta dn. 16.10.2017 r. zakończyła realizację zadania pn. „Przebudowa ulicy Tarnowskiego w Warcie” mającą na celu poprawę standardów oraz warunków użytkowania ulicy Tarnowskiego w Warcie poprzez jej przebudowę. Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania typu" Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" w ramach poddziałania " Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii.

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 
Rozpoczęcie zadania pn. Przebudowa ulicy Tarnowskiego w Warcie | Drukuj |
Redaktor: Krzysiek K.   
27.09.2016.

 Image

Gmina i Miasto Warta dn. 27.09.2016 r. podpisała umowę z Samorządem Województwa Łódzkiego na realizację zadania pn. „Przebudowę ulicy Tarnowskiego w Warcie” mającą na celu poprawę standardów oraz warunków użytkowania ulicy Tarnowskiego w Warcie poprzez jej przebudowę. Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania typu" Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" w ramach poddziałania " Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii.

Wartość umowy: 2 339 877,00 zł ( stanowiąca 63,63% poniesionych kosztów kwalifikowalnych)

Zadanie obejmuje: wykonanie jezdni o nawierzchni asfaltowej, budowę chodników wraz  z obrzeżami i krawężnikami, zjazdów oraz oświetlenia ulicznego.

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020