OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Start arrow Pożytek publiczny arrow Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych
Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych | Drukuj |
Redaktor: stazysta admin   
04.11.2015.

Protokół

z przeprowadzonych konsultacji społecznych
projektu „Programu współpracy Gminy i Miasta Warta z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy                     o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2016”.

 

 

 

Przedmiotem konsultacji był projekt „Programu współpracy Gminy i Miasta Warta z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2016”.

Konsultacje przeprowadzane były w dniach od 24 października do 2  listopada  2015r.

Projekt „Programu współpracy wraz z ogłoszeniem o konsultacjach został zamieszczony na stronie internetowej www.gimwarta.pl w zakładce pożytek publiczny i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy i Miasta w Warcie.

Uwagi i wnioski dotyczące programu mogły być składane poprzez wypełnienie formularza, który był załączony do ogłoszenia z dnia 16.10.2015r. i przekazany drogą elektroniczną na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub drogą korespondencyjną na adres: Urząd Gminy i Miasta w Warcie, ul. Rynek im. Wł. St. Reymonta 1, 98 – 290 Warta.

W terminie określonym w ogłoszeniu nie wpłynęła żadna opinia do projektu „Programu współpracy Gminy i Miasta Warta z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2016

 

Wyniki konsultacji zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy i Miasta w Warcie www.gimwarta.pl w zakładce pożytek publiczny.

Na tym protokół zakończono.

 

Protokół sporządzili:

Beata Włodarczak

Krzysztof Żubrowski

 

 

 

Warta, dnia 04.11.2015r.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »