OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Start
Mobilne Centrum Informacji o Funduszach Europejskich odwiedzi nasze miasto 8 października 2016 roku | Drukuj |
Redaktor: Krzysiek K.   
05.10.2016.
8 października w Warcie gościć będzie kampania informacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na temat możliwości skorzystania z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Akcja toczy się pod hasłem Zmieniamy Łódzkie Dla Ciebie.
Kampania ma charakter mobilny, jej celem jest bezpośrednie dotarcie do potencjalnych zainteresowanych w miejscu ich zamieszkania i pracy.
Zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji oraz osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z ekspertami ds. Funduszy Europejskich.

Zapraszamy także tych, którzy chcą po prostu dowiedzieć się o dotychczas zrealizowanych projektach w województwie łódzkim, które otrzymały wsparcie unijne. Informacji udzielają eksperci doświadczeni w temacie pisania wniosków unijnych, mający rozległą wiedzę praktyczną.

Mobilne Centrum Informacji (MCI) mieści się w specjalnie przystosowanym pojeździe, który na miejscu stacjonowania przekształca się w komfortową i przestronną salę konferencyjną. Tu prowadzone są przez specjalistów od funduszy unijnych bezpłatne konsultacje i warsztaty. Codziennie w MCI zainteresowani mogą poznać przykłady zrealizowanych projektów na terenie województwa łódzkiego, a eksperci przybliżają możliwości starania się o unijne wsparcie z aktualnych programów finansowych. Warsztaty z zakresu RPO WŁ, które odbywają się każdego dnia dwukrotnie, są dostosowane do specyfiki miejsca i grupy odbiorców. MCI jest wyposażone w urządzenia multimedialne, internet i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz niesłyszących i niewidomych, a także gry i atrakcje dla dzieci.

W Warcie będziemy 8 października na Rynku, otwarcie w godzinach 10 – 17.  O 10.30 i 15.30 można skorzystać z warsztatów tematycznych z zakresu Regionalnego Programu Operacyjnego. Kampania jest widoczna w sieci pod adresem www.zmieniamylodzkiedlaciebie.pl, można też śledzić bieżące wydarzenia na facebooku.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »