OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Start arrow Galeria arrow Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Warcie 13 sierpnia 2017r.
Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Warcie 13 sierpnia 2017r. | Drukuj |
Redaktor: Krzysiek K.
21.08.2017.

W dniu 13 sierpnia 2017 roku na Stadionie Miejskim w Warcie odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach wzięło udział 19 drużyn w tym, oprócz męskich drużyn pożarniczych, młodzieżowe drużyny pożarnicze – chłopcy (Cielce), dziewczęta (Cielce, Włyń) oraz żeńska drużyna pożarnicza (Włyń).

Turniej sportowo-pożarniczy składał się z dwóch konkurencji. Najpierw strażacy musieli zaliczyć sztafetę z przeszkodami, a potem ćwiczenie bojowe.

Najlepsi w klasyfikacji ogólnej męskich drużyn pożarniczych okazali się zawodnicy z OSP Proboszczowic, drugie miejsce zajęła OSP Wola Miłkowska a na trzecim uplasowały się OSP Cielce. Kolejne miejsca zajęły drużyny z OSP: Zielęcin, Włyń, Grzybki, Kamionacz, Warta, Czartki, Bartochów, Krąków, Raczków, Rożdżały, Raszelki, Jakubice.

Wszystkim Jednostkom biorącym udział w zawodach składamy serdeczne podziękowania, zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy powodzenia na zaplanowanych na dzień 16 września zawodach powiatowych, które odbędą się w Gminie Burzenin.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »