1. Burmistrz Warty – Krystian Krogulecki - przyjmuje interesantów w czwartki w godz. 8:00-15:00
  2. Zastępca Burmistrza Warty – Mariusz Lewandowski
  3. Skarbnik –  Grażyna Zdunek
  4. Sekretarz – Sławomir Wawrowski
  5. Radca Prawny – Bożena Pachulska

Samodzielne Stanowiska Pracy

  1. Inspektor ds. organizacyjnych, obsługa jednostek pomocniczych, sekretariat burmistrza –  Anna Lament – tel. (43) 8287 100
  2. Zastępca Kierownika USC – Joanna Wawrzyniak tel. (43) 8287 110
  3. Kierownik USC – Aleksandra Nowicka tel. (43) 8287 110
  4. Inspektor ds. organizacyjnych, skarg i wniosków, sekretariat zastępcy burmistrza – Beata Włodarczak tel. (43)8287 100
  5. Podinspektor ds. gospodarki komunalno mieszkaniowej i obsługi Rady Miejskiej w Warcie – Monika Wachowska – tel. (43) 8287 104
  6. Inspektor ds. kadr – Ilona Siewior – tel. (43) 8287 104
  7. Informatyk – Robert Skrzypiński – tel. (43) 8287 119
  8. Informatyk – Krzysztof Kona –  tel. (43) 8287 119

Wydział Budżetu

  1. Zastępca skarbnika, Kierownik Wydziału – Karolina Rogacka - Wawrzyniak – tel. (43) 8287- 112
  2. Inspektor ds. księgowości budżetowej – Agnieszka Miłosz – tel. (43) 8287 117
  3. Inspektor ds. księgowości budżetowej – Anna Toczała - Maćczak – tel. (43) 8287 117
  4. Inspektor ds. księgowości budżetowej – Renata Oczkowska – tel. (43) 8287 117
  5. Inspektor ds. księgowości budżetowej, place, ZUS - Urszula Stasiak – tel. (43) 8287 117

Wydział Podatków i Opłat

  1. Inspektor ds. wymiaru podatków – Anna Górnacka – tel. (43) 8287 101
  2. Inspektor ds. księgowości podatkowej – Ewa Kopytek – tel. (43) 8287 101
  3. Inspektor ds. księgowości podatkowej – Dorota Woźniak – tel. (43) 8287 101
  4. Inspektor ds. obsługi interesantów w zakresie podatków i opłat – Aurelia Łuczak tel. (43) 8287 10

Wydział Oświaty

  1. Kierownik Wydziału – Barbara Melka – tel. (43) 8287 111
  2. Inspektor ds. księgowości oświaty, płace, ZUS  - Anna Mikołajczyk – tel. (43) 8287 111
  3. Inspektor ds. księgowości oświaty – Mirosława Michalak – tel. (43) 8287 111
  4. Inspektor ds. bhp i oświaty – Iwona Kupczyk – tel. (43) 8287 111
  5. Podinspektor ds. księgowości oświaty – Justyna Czernielewska – tel. (43) 8287 111

Wydział Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej

  1. Kierownik Wydziału – Mirosław Frontczak - tel. (43) 8287 113, tel. kom. 500 114 185
  2. Inspektor ds. drogownictwa – Włodzimierz Janiak - tel.  (43) 8287 113
  3. Inspektor ds. budownictwa – Dariusz Miłosz - tel. (43) 8287 113
  4. Inspektor ds. pozyskiwania funduszy unijnych  inwestycji i rozwoju – Agnieszka Grembowicz - tel. (43) 8287 113

Wydział Gospodarki Gruntami, Geologii  i Gospodarki Wodnej

  1. Kierownik Wydziału– Karina Brodzicka tel. (43) 8287 116, tel. kom. 514 483 054
  2. Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami – Bożena Krogulecka – tel. (43) 8287 116
  3. Podinspektor ds. geodezji i gospodarki gruntami – Marcin Wicherski – tel. (43) 8287 116

Wydział Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Zarządzania Kryzysowego

  1. Kierownik Wydziału, Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych– Łukasz Kałuża, (43) 8287  105, tel. kom. 603 045 912
  2. Inspektor ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, obsługa Rady Miejskiej w Warcie – Monika Wachowska – tel. (43) 8287 105
  3. Inspektor ds. rolnictwa i ochrony Środowiska – Krzysztof Żubrowski – tel. (43) 8287 105
  4. Inspektor ds. gospodarki odpadami – Krzysztof Polusik (43) 8287 105

Wydział Infrastruktury Turystyczno-Sportowej  Zamówień Publicznych i Promocji

  1. Kierownik Wydziału - Tomasz Jachowicz – tel. kom. 798 872 271, tel.(43) 8287 115
  2. Zastępca Kierownika Wydziału - Łukasz Jeziorny –  tel.(43) 8287 104
  3. Podinspektor ds. promocji, pozyskiwania funduszy unijnych i ich rozliczania oraz współpracy z   organizacjami pozarządowymi – Dagmara Kowalczyk – tel.  (43) 8287 115
  4. Inspektor ds. pozyskiwania funduszy unijnych i ich rozliczania –Kinga Zagłoba– tel.  (43)  8287 115

Stanowiska ds. gospodarczych

  1. Kierowca, konserwator – Józef Bartczak, tel. kom. 500 114 186
  2. Robotnik gospodarczy – Małgorzata Pawlak
  3. Robotnik gospodarczy – Renata Mamot
  4. Robotnik gospodarczy –  Jakub Szymczak
  5. Robotnik Gospodarczy ORLIK - Tadeusz Żak