Friday, 05 March 2021 15:22

Podsumowanie zbiórek dla Daniela i Sylwestra!

Written by
Rate this item
(0 votes)

Dziś podsumowaliśmy i symbolicznie przekazaliśmy środki zebrane podczas koncertów i zbiórek na rehabilitację i leczenie dla Daniela Oleszczyka i Sylwestra Łojka. Na koncie stowarzyszenia „Razem Możemy Wiele” znajdują się środki przeznaczone dla Daniela w wysokości 17 731,53 zł., dla Sylwestra w wysokości 5 000,00 zł.
Cieszymy się, że Daniel dotarł do nas osobiście i trzymamy za słowo, że realizacja umowy dżentelmeńskiej zawartej z Burmistrzem Warty Krystianem Kroguleckim dotycząca zagrania wspólnego meczu w piłkę nożną (oczywiście amatorskiego), dzięki intensywnej rehabilitacji, będzie możliwa w niedługim czasie. 

Obu Panom życzymy wytrwałości w codziennych ćwiczeniach, pogody ducha i zdrowia!

 Podziękowania za zebrane środki należą się przede wszystkim Mieszkańcom Gminy Warta oraz osobom zaangażowanym w zbieranie środków, organizację koncertów. Państwa pomoc jest nieoceniona! 

Oczywiście nadal zachęcamy do wsparcia Daniela i Sylwestra w walce o zdrowie i powrót do sprawności poprzez dokonywanie wpłat na konto Stowarzyszenia na Rzecz osób Niepełnosprawnych i Poszkodowanych w Wypadkach „Razem Możemy Wiele” Bank Spółdzielczy w Warcie 02 9270 0006 0025 9440 3000 0002 z dopiskiem: „Dla Daniela” lub „Dla Sylwestra”.

Zachęcamy i dziękujemy! Pamiętajmy, że razem możemy więcej! 

Read 63 times Last modified on Monday, 08 March 2021 11:41

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.